Cellulit wodny – co zrobić, gdy go u siebie zauważę?

Cellulit wodny

Cellulit to zjawisko powszechne. Ponad połowa kobiet na świecie ma z nim problemy. Niekoniecznie otyłe osoby zmagają się z cellulitem, czyli pomarańczową skórką na udach, pupie, łydkach, czasami nawet na ramionach. Cellulit na pośladkach, czyli cellulit na pupie występuje często. Odbiera urodę oraz psuje dobry nastrój. Panie chcą z nim walczyć, ale nie zawsze wiedzą jak. Czasami ujawnia się cellulit w ciąży. Przyszła mama cierpi na okropną skórkę pomarańczową na pośladkach. Znany jest też cellulit wodny w dolnej partii ciała. Panie w każdym wieku zmagają się z tym problemem. Część wygrywa, część cellulit akceptuje i żyje z nim oraz mimo niego. Jednak jak miło pokazać w lecie na plaży gładkie nogi bez efektu pomarańczowej skórki… Wie o tym każda pani, która dba o własne ciało, jego urodę i jędrność.

Jak powinnam odebrać pojawienie się cellulitu wodnego w swoim organiźmie?

Gdy pojawi się cellulit to na pewno nie należy popadać w panikę. Niejedna pani męczy się z cellulitem, zmaga się z pomarańczową skórką, nie chce z nim żyć. Można jednak zwalczać cellulit. Jak to robić? Na pewno kompleksowo – niezbędne są właściwa, lekka dieta, duża ilość wody mineralnej, specyfiki do smarowania nóg i pośladków, czyli żele, kremy lub specjalistyczne serum. Cellulit można wyeliminować lub zmniejszyć, jednak cała operacja trwa nawet trzy miesiące. Jest to męcząca walka, ale na pewno godna uwagi. Gładkie pośladki i nogi są godne uwagi. Warto walczyć o ładną sylwetkę, zrzucić nieco kilogramów i poczuć się lepiej w swojej skórze. Cellulit to fatalna sprawa, ale nie należy z jego powodu panikować. Najlepiej poczytać o tym zjawisku i wyeliminować je z własnego życia. Gładkie ciało to sprawa bezcenna. Na cellulit cierpią panie w różnym wieku – nastolatki, panie po dwudziestym, trzydziestym lub pięćdziesiątym roku życia. Tymczasem można zwalczać to kłopotliwe zjawisko i poczuć się o wiele lepiej we własnej skórze.

Cellulit w ciąży a koszt zwalczania go w stanie błogosławionym

Walka z pomarańczową skórką może kosztować niewiele lub krocie. Wszystko zależy od metody zwalczania przypadłości – kosmetyki i dieta kosztują umiarkowanie. Najdroższe są wizyty u kosmetyczki i profesjonalne zabiegi, dzięki którym zwalczyć można cellulit. Na pewno warto powalczyć z takim zjawiskiem, a nawet trzeba. Dla zdrowia, dla urody, dla poprawy samopoczucia. Ruch, czyli aktywność fizyczna, owoce i warzywa, co najmniej dwa litry wody mineralnej – to wszystko sprawia, że ciało staje się gładkie i jędrne, poprawia się nastrój i można o wiele lepiej funkcjonować. Cellulit jest kłopotliwy, dlatego warto zadbać o jego eliminację. Samozaparcie, silna wola, konsekwencja – tak nazywają się najważniejsi sojusznicy w walce z cellulitem. Wiele osób ma takich sojuszników i znakomicie dzięki nim zwalcza cellulit.

Podsumowanie

Podsumowując, cellulit to wróg, ale tego wroga można spokojnie zwalczyć i pokonać dzięki własnej silnej woli. Na pewno warto zadbać o to, aby odzyskać gładką skórę. To bardzo ważna sprawa. Niejedna osoba podejmuje walkę i potrafi ją wygrać. Po kilku miesiącach lub roku może prezentować gładkie pośladki, uda i łydki.

7 Odpowiedzi do Cellulit wodny – co zrobić, gdy go u siebie zauważę?

 1. Callie pisze:

  Potwierdzam! Z cellulitem naprawdę da się wygrać! A warto zadbać o swoje ciało, bo wówczas będzie wyglądało lepiej. Ponadto samopoczucie też się wówczas poprawia! 🙂

 2. beksa pisze:

  Nic tak nie działa dobrze na cellulit jak porządny wycisk na siłowni i dobrej jakości krem na cellulit. Wiem co mówię, koleżanki.

 3. Pati2 pisze:

  Rany, dziewczyny, jak to robicie? Ja naprawdę już wątpię w to, ze kiedykolwiek uda mi się pozbyć się cellulitu…

  • enime pisze:

   Może brakuje Ci czegoś do smarowania, żeby nawilżyć skórę i ją pobudzić, żeby się wygładziła? Powiem Ci, że też miałam pewien zastój w trakcie walczenia z cellulitem. Pomógł mi dopiero Cellutix. Ten krem ma naprawdę niezwykłe właściwości.

 4. Nani pisze:

  Też mam nadzieję, ze wreszcie pozbędę się tego cellulitu… Od dzisiaj biorę się za siebie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + siedem =