Co jest najlepsze na cellulit? Ranking produktów

najlepsze na cellulit ranking

Cellulit, czy skórka pomarańczowa, występująca u wielu kobiet na całym świecie. Nie zależnie od wieku, a także rodzaju od rodzaju skóry, cellulit może dopaść każdego. Ważne jest, aby wiedzieć jak się przed nim chronić. Wiele osób zadaje sobie pytanie co jest dobre na cellulit… Przede wszystkim należy pamiętać o odpowiednim nawadnianiu naszej skóry poprzez spożywanie dużych ilości wody, zalecane jest także spożywanie dużych ilości owoców, przede wszystkim jabłek oraz gruszek, jak również mile widziany jest wysiłek fizyczny. Warto też pomyśleć, przynajmniej raz na dwa miesiące o wizycie w saunie, gdyż pozwoli to na pozbycie się toksyn z organizmu. Aczkolwiek, gdy stadium występującego u nas cellulitu jest już na tyle wysokie, że nie pozbędziemy się go domowymi sposobami, należałoby pomyśleć, aby zakupić odpowiednie leki na cellulit.


Menu:

Ranking produktów najlepszych na cellulit

Obecnie na rynku możemy spotkac się z szeroką gamą leków na cellulit. Aczkolwiek nie oznacza to, że wszystkie z tych leków są skuteczne i bezpieczne. Otóż celem tego artykułu sie przedstawienie Państwu najlepszych leków na cellulit. Tak więc co najlepsze na cellulit?

Miejsce 1. Krem Cellutix

Cellutix

Jest to krem opraty na najnowocześniejszej formule, dzięki której Państwa skóra ponownie odzyska jędrność i gładkość. Efekty widać już po krótkim okresie stosowania.

Miejsce 2. Get Slim Cellulite

Get Slim Cellulite

Jest to produkt, który zawiera w swoim składzie ekstrakt z pestek winogron, jak również paprykę Cayenee, która pomaga kontrolować masę ciała i redukować cellulit.

Miejsce 3. Bielenda Slim Cellu

Bielenda Slim Cellu

Jest to preparat, który skutecznie zwalcza cellulit. Widocznie modeluje sylwetkę, jak również zmniejsza widoczność rozstępów. Zalecane jest, aby dla osiągnięcia oczekiwanych efektów stosować go około dwóch razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem.

Miejsce 4. Ziaja Multi Modeling

Serum Multimodeling

Jest to kosmetyk, który skutecznie redukuje cellulit, a przy tym poprawia kolor skóry i powoduje, że skóra staje się gładka. W tym przypadku również, w celu osiągnięcia oczekiwanych efektów, producent zaleca stosowanie preparatu dwa razy dziennie.

Miejsce 5. Vichy Cellu

Vichy Cellu

To produkt o intensywnym działaniu. Powodujący, iż efekty będą zauważalne nawet po 3 tygodniach stosowania. Produkt nie uczula, ani nie podrażnia skóry. Jest odpowiedni dla osób w każdym wieku.

Co na cellulit na udach wybrać?

Oprócz powyższych preparatów. Skutecznym sposobem na pozbycie się cellulitu na udach będą także odpowiednie ćwiczenia. Bardzo skuteczne na redukcję cellulitu będą przysiady, a także jazda na rolkach. Ważne jest, aby ćwiczenia te były wykonywane systematycznie, gdyż to cały sekret skuteczności.

Trzeba także pamiętać o ograniczeniu tłustego jedzenia i skupieniu się na zdrowej żywności. Szczególnie zalecane jest spożywanie brokułów, kapusty kwaszonej, ogórków kwaszonych, gruszek, siemia lnianego, jak również powyżej wspomnianych jabłek. Gdyż spożywając je będziemy najedzeni, a przede wszystkim przyswoimy niezbędne witaminy dla naszego organizmu, które pomogą nam w walce z cellulitem.

Bibliografia

  1. Khan, Misbah H., Babar K. Roa, and Neil S. Sadic. “Cellulit i podskórna tkanka tłuszczowa: różnice i podobieństwa.” Modelowanie sylwetki: 19-29.
  2. Pieniążkiewicz, J. M. “Cellulit–profilaktyka i zwalczanie.” Współpraca kosmetologa z lekarzami różnych specjalizacji, Raabe, Warszawa (2006): 3-13.